Aktualności Misja Instytutu Zespół Instytutu Warsztaty i szkolenia Dla przedsiębiorców Szkoła Coachingu Kurs Team Coachingu Spotkania rozwojowe Psychoterapia Coaching Superwizja Opinie o nas Galeria zdjęć Materiały i linki Wynajem sal Informacje i kontakt
PEWNOŚĆ SIEBIE I ASERTYWNOŚĆ
Zbuduj swoją pewność siebie w oparciu o silne poczucie własnej wartości!

Realizowanie własnych wizji, marzeń i potrzeb w sposób nieingerujący w wolność innych jest możliwe. Osiąga się je poprzez wzmocnienie pewności siebie płynącej z poszerzania świadomości, zmiany myślenia i przekonań oraz systematycznego wyrażanie siebie. Co to konkretnie oznacza? To dawanie sobie prawa do sięgania po to, czego rzeczywiście chcę. Z odwagą. Z wewnętrzną radością. Z silną i stabilną samooceną. Przekonanie, że moje potrzeby są równie ważne i dobre, co potrzeby innych, pomaga wytworzyć umiejętność ich zdrowego egzekwowania. Jeśli masz wrażenie, że z powodu lęku, nieśmiałości i martwienia się o reakcję innych nie realizujesz swoich potrzeb - ten warsztat jest dla Ciebie!

CELE:
• Zdobycie wiedzy z obszaru asertywności
• Nabycie umiejętności asertywnego prowadzenia rozmów
• Nabycie umiejętności komunikowania swoich potrzeb w sposób klarowny i jasny
• Zwiększenie samooceny poprzez pracę nad negatywnymi myślami i ograniczającymi przekonaniami
• Wzmocnienie pewności siebie i wyrażania siebie

PROGRAM:
• komunikacja asertywna – czym jest i czym nie jest?
• pewność siebie - skąd ją brać? jak się jej uczyć? jak ją wzmacniać i utrzymywać?
• komunikowanie, egzekwowanie i realizowanie swoich potrzeb w sposób klarowny i jasny dla siebie oraz świata
• negatywne przekonania i praca wewnętrzna nad ich zmniejszaniem/eliminowaniem [wewnętrzny krytyk, gremliny oraz odziedziczone wzorce, które hamują ekspresję, radość i poczucie siebie w pełni]
• poczucie własnej wartości w perspektywie psychologicznej i coachingowej – zestaw ćwiczeń do pracy własnej, by wzmacniać uzyskane efekty po warsztacie

ADRESAT: Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, które zadają sobie następujące pytania:
- dlaczego jestem tak nieśmiała?
- skąd brać odwagę do realizacji pomysłów?
- jak zmienić myślenie o sobie?
- jak odmawiać wprost i bez kluczenia, lawirowania?
- dlaczego dbam o wszystkich a o siebie na ostatnim miejscu?
oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się asertywności, pewności siebie oraz tych, którzy chcą odkryć swoją wewnętrzną siłę.

METODY: Praca oparta o narzędzia i aktywności z obszaru psychologii emocji i motywacji, coachingu koaktywnego, psychologii twórczości, terapii skoncentrowanej na rozwiązania. Będziemy wykorzystywać ćwiczenia interpersonalne oraz intrapsychiczne w formach pracy indywidualnej, grupowej, z dyskusją moderowaną, wizualizacjami i informacjami zwrotnymi. Ważna jest gotowość do spotkania ze sobą w takim obszarze.

"Podczas pracy z drugim człowiekiem najbardziej ujmuje i porusza mnie moment, kiedy zaczyna on mówić swoim własnym głosem. Wyrażanie potrzeb, marzeń, życzeń, czy zwykłych myśli okazuje się być utrapieniem, gdy rezygnujemy z siebie na rzecz świata obok nas. Jak to jest mieć prawo do samego siebie? Jak to jest, gdy docierasz do swojej wewnętrznej siły? Zapraszam Cię na te warsztaty, jeśli chcesz mówić o swoich potrzebach i odnaleźć swoją pewność, czy też stawiać dobre granice światu." -
Marta Kijanko, prowadząca


Uczestnik otrzyma zaświadczenia uczestnictwa. Warunkiem jego uzyskania jest 80% obecność oraz aktywność (udział w ćwiczeniach).


PROWADZĄCA: Marta Kijanko, psycholog, trener i coach
TERMIN: 17-18. marca 2018
GODZINY: 10:00-18:00
MIEJSCE: Kraków, ul. Powroźnicza 6/2
INWESTYCJA: 290 zł brutto
Wpłaty należy dokonać na konto Alior Bank: nr 98 2490 0005 0000 4500 5597 0136 z dopiskiem "szkolenie asertywność".
Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, kawę i przekąski, zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.


ZAPISY:
Imię i nazwisko:*
Telefon kontaktowy:*
Adres e-mail:*
Czego oczekujesz
od szkolenia?
Korespondencja,
uwagi, inne dane:

Dane do faktury
Nazwa firmy:
NIP:
Adres do faktury:* 


* - Pola wymagane
Prosimy o zapoznanie się z polityką firmy.
Wyrażam zgodę na:
Przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z działalnością Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego i Grupy Active Change (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883) oraz na otrzymywanie informacji na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu ewaluacji jakości szkolenia przez Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia w Małopolsce przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie.
Przyjęcie przez Grupę Active Change danych z niniejszego formularza stanowi zawarcie umowy na czas określony tj. do czasu wykonania wzajemnych świadczeń. Zgłoszenie udziału w szkoleniu jest zobowiązaniem do zapłaty za szkolenie. Bezkosztowego anulowania zgłoszenia można dokonać wyłącznie do 7 dni przed datą szkolenia pisemnie lub telefonicznie.

UWAGA! Jeśli w ciągi 5 dni od daty zgłoszenia nie otrzymasz od nas żadnej odpowiedzi - koniecznie skontaktuj się z nami! (tel. 509 501 476; e-mail: biuro@ipri.com.pl). Twoje zgłoszenie mogło do nas nie dotrzeć, jeśli w urządzeniu, z którego dokonano zapisu wyłączona jest obsługa skryptków.


(C) 2005-2017 Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego & Grupa Active Change • Polityka firmy • Aktualizacja: 30.12.17 • Liczba odwiedzin: