3 CoachCamp
 
Aktualności Misja Instytutu Zespół Instytutu Warsztaty i szkolenia Dla przedsiębiorców Szkoła Coachingu Kurs Team Coachingu Spotkania rozwojowe Psychoterapia Coaching Superwizja Opinie o nas Galeria zdjęć Materiały i linki Wynajem sal Informacje i kontakt

Zapoznaj się z zasadami
odpowiedzialności firmy.

Zapisz się na newsletter,
aby być na bieżąco!


Coach Camp VII
Wyjazd integracyjno-rozwojowy dla coachów

Ideą CoachCampu® jest stworzenie przestrzeni spotkania dla coachów praktyków, w ramach której możemy nawiązać albo odnowić relacje, wzajemne się zainspirować, poszukać wsparcia, zwiększyć naszą wiedzę i umiejętności, a także odpocząć we wspólnym gronie. Zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną spotkać się z innymi coachami niekoniecznie w dusznej sali szkoleniowej, i którzy rozumieją, jak ważne w naszej pracy jest zadbanie również o ciało i ducha – by wracać do pracy naładowani nową energią, pasją i optymizmem.
Byliśmy już w Gorcach, Bieszczadach, Pieninach, Górach Stołowych, Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, a nawet na Węgrzech.
A w 2017 roku zapraszamy Was w przepiękne okolice Słowackiego Raju!

Jak zwykle atrakcji i emocji pod dostatkiem - góry, urokliwe wąwozy, malownicze krajobrazy, warsztaty, superwizje, coaching zespołowy, zwiedzanie, gry... Wszystko w znakomitym towarzystwie :). Planujemy wybrać się na szlak (rekomendujemy górskie obuwie), zwiedzić klimatyczne średniowieczne miasteczko Levoča, ruiny jednego z największych zamków - Spišský Hrad. Mamy także kilka ciekawych warsztatów do wyboru (lista poniżej). Nie zabraknie pysznego jedzenia i owocnych rozmów :). CoachCamp to niezapomniana przygoda!

Bazę noclegową mamy w Hrabuszycach, w leśnym hotelu Slovenský Raj. Koszt CoachCampu® wynosi 790 zł (w tym noclegi z pełnym wyżywieniem, szkolenia, superwizje, dyplomy uczestnictwa).
Dojazd we własnym zakresie – oczywiście może ktoś zaproponować wspólną podróż samochodem. Jak co roku postaramy się ułatwić dobranie się w grupki wyjazdowe.

Pobierz tutaj informator, jeśli chcesz wiedzieć więcej!

Termin: 7-10. września 2017
Miejsce: Słowacki Raj - Hrabušice, hotel Slovenský Raj
Prowadzący: Marta Kijanko, Marta Smolińska, Leszek Zawlocki
Całkowity koszt: 790 zł

Konto organizatora: Alior Bank, nr 98 2490 0005 0000 4500 5597 0136

ZAPISZ SIĘ, wypełniając poniższy formularz:
UWAGA: Ze względu na brak miejsc, nie jesteśmy w stanie zagwarantować udziału. Zapisujemy na listę rezerwową!

Imię i nazwisko:*
Telefon kontaktowy:*
Adres e-mail:*
Korespondencja,
dane do faktury
uwagi, inne dane:

Preferuję następujące warsztaty (prosimy wybrać 3 opcje):
Elementy terapii ACT w coachingu
Elementy terapii Gestalt w coachingu
Teamcoaching i coaching grupowy
Praca z ciałem w coachingu
Głosujemy - odbędą się 3 warsztaty z powyższych :)

Pomóż nam zorganizować transport:
Dysponuję samochodem. Interesuje mnie wspólny dojazd z kimś. Wybieram się sam(a).


* - Pola wymagane
Jeśli do tygodnia nie otrzymają Państwo od nas potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia, prosimy o ponowny kontakt (mail mógł zostać zatrzymany przez filtry antyspamowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z działalnością Grupy Active Change i Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).

(C) 2005-2017 Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego & Grupa Active Change • Polityka firmy • Aktualizacja: sierpień 2017 • Coach Camp