Aktualności Misja Instytutu Zespół Instytutu Warsztaty i szkolenia Szkoła Coachingu Spotkania rozwojowe Psychoterapia Coaching Superwizja Opinie o nas Galeria zdjęć Materiały i linki Wynajem sal Informacje i kontakt
"Rozwiń skrzydła swojego potencjału!"- warsztaty FOTOcoachingu

Jeśli czujesz, że chcesz rozwijać swoją umiejętność pozytywnego patrzenia na świat. Jeśli fotografowanie jest dla Ciebie pretekstem do poszukiwania samego siebie. Jeśli czujesz, że jest to coś co wyzwala twoją wyobraźnię. Jeśli chcesz odkryć swoje potrzeby i wartości. Jeśli chcesz się nauczyć nazywać i mówić o emocjach. Jeśli chcesz wyzwolić w sobie obrazy kreujące Twój potencjał w działaniu. Jeśli chcesz się zatrzymać, zobaczyć świat i poznać siebie.
To serdecznie zapraszam na autorskie warsztaty fotocoachingowe - przez fotografie w głąb siebie!

FOTOcoaching© - autorska metoda pracy stworzona przez Małgorzatę Pióro, oparta na zestawach fotografii, które stają się inspiracją do własnego rozwoju osobistego, do sięgania w głębsze pokłady ludzkiego funkcjonowania do przekonań i wartości. Pomaga pełniej zrozumieć siebie, odkryć swoje mocne strony, w czym tkwi potencjał danej osoby oraz nakierować go na skuteczne działanie. Pokazuje za pomocą fotografii jak rozpoznać i nazwać swoje emocje, trudności, wartości i cele. W ten sposób pomaga określić kierunek działania i stworzyć plan realizacji. Ćwiczenia FOTOcoachingowe są każdorazowo dostosowane do indywidualnych potrzeb osób biorących udział w warsztatach oraz do celów jakie stawia przed prowadzącą organizacja.

CELE WARSZTATU:
• Poznanie autorskiej metody pracy rozwojowej na fotografiach stworzonej przez Małgorzatę Pióro
• Nabycie umiejętności skutecznego działania wykorzystującego indywidualny potencjał każdej osoby
• Kształtowanie postawy osoby towarzyszącej w procesie zmiany
• Rozwinięcie swoich umiejętności interpersonalnych
• Doświadczenie inspirującej przestrzeni do własnej zmiany
• Odkrywanie i głębsze zrozumienie swoich potrzeb, emocji i wartości
• Wzrost kompetencji własnych i zawodowych

TREŚCI PROGRAMOWE:

Dzień I
- Wzajemne poznanie się grupy
- Poeksperymentujemy z ćwiczeniami na wyobraźnie
- Jakim jesteś, a jakim chciałbyś być? – praca w parach
- Etapy i proces zmiany
- Odkrywanie swoich przekonań i potrzeb na nowo - ćwiczenia na fotografiach
- Otwieranie się na piękno i uważność chwili – praca w grupach – mini plener - fotografowanie

Dzień II
- Poznasz autorskie pomysły na codzienną siłę motywacji – historie zdjęciowe
- Nauczysz się rozpoznawać i nazywać swoje emocje za pomocą obrazu – praca indywidualna na fotografiach
- Określisz i opiszesz swoje wartości-drogowskazy – praca indywidualna na zdjęciach
- Otrzymasz inspiracje do własnego rozwoju – praca w 4 osobowych grupach
- Określisz kierunek działania i stworzysz plan realizacji
- Wykorzystanie FOTOcoachingu w pracy zawodowej na co dzień

METODY: mini-wykład, dyskusja, praca indywidualna ze zdjęciami, praca w grupach na konkretnych zestawach fotografii, giełda pomysłów, studium przypadku, ćwiczenia na zestawach fotografii

OSOBA PROWADZĄCA: Małgorzata Pióro – artysta fotografik, pedagog, socjolog, arteterapeuta, trener doświadczania, podróżniczka. Posiada około 1000 godzin doświadczenia w zakresie szkolenia dorosłych. Prowadzi autorskie warsztaty Sztuka Patrzenia w Londynie, Dublinie i Lwowie. W Krakowie współprowadzi warsztaty fotograficzne Przygoda z Fotografią. Wykłada Fotografie Kreatywną w Krakowskiej Szkole Filmowej im. W. Hasa. Prowadzi szkolenia i warsztaty w korporacjach, a także zajęcia indywidualne z autorskiego FOTOcoachingu, który wykłada na studiach podyplomowych na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Realizuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ramach projektów unijnych. Jest zwyciężczynią konkursu Travel Photographer of The Year 2011 w kategorii „Egzotyka – Portfolio”. W wrześniu 2015 r. została inspirującym fotografem Szerokiego kadru. Prowadzi fotowyprawy w różne zakątki świata m.in do Gruzji, Azerbejdżanu i Indii.


TERMIN: 28-29 października, godz. 10:00-17:00

INWESTYCJA: 390 zł
Oprócz warsztatów, cena zawiera herbatę, kawę i ciasteczka w miłym towarzystwie:)
Wpłaty należy dokonać na konto Grupy Active Change: Alior Bank, nr 98 2490 0005 0000 4500 5597 0136 z dopiskiem "fotocoaching".

ZGŁOSZENIA:

Imię i nazwisko:*
Telefon kontaktowy:*
Adres e-mail:*
Czego oczekujesz
od warsztatu?
Korespondencja,
uwagi, inne dane:

Dane do faktury
Nazwa firmy:
NIP:
Adres do faktury:* 


* - Pola wymagane
Prosimy o zapoznanie się z polityką firmy.
Wyrażam zgodę na:
Przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z działalnością Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego i Grupy Active Change (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883) oraz na otrzymywanie informacji na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu ewaluacji jakości szkolenia przez Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia w Małopolsce przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie.
Przyjęcie przez Grupę Active Change danych z niniejszego formularza stanowi zawarcie umowy na czas określony tj. do czasu wykonania wzajemnych świadczeń. Zgłoszenie udziału w szkoleniu jest zobowiązaniem do zapłaty za szkolenie. Bezkosztowego anulowania zgłoszenia można dokonać wyłącznie do 7 dni przed datą szkolenia pisemnie lub telefonicznie.

(C) 2005-2017 Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego & Grupa Active Change • Polityka firmy • Aktualizacja: 24.07.2017 • Liczba odwiedzin: