Aktualności Misja Instytutu Współpracownicy Warsztaty i szkolenia Szkoła coachingu Grupy wsparcia • GRUPA ROZWOJOWA • Męski Krąg Psychoterapia Coaching Mediacje Opinie o zajęciach Galeria zdjęć Informacje Materiały Kontakt Forum Linki

Bądź z nami w kontakcie!
Zapisz się na newsletter:


GRUPA ROZWOJU OSOBISTEGO, edycja V
Cykliczne warsztaty w oparciu o techniki coachingowe

Prawie nigdy nie pojawia się "właściwy czas i miejsce", w którym dokonuje się cudowna i trwała zmiana. Najlepszy moment na zmianę czegokolwiek w swoim życiu jest właśnie... teraz:). To proces poznawania swoich potrzeb, podejmowania decyzji i systematycznej pracy nad sobą. W takiej zmianie inni ludzie mogą bardzo pomóc, zwłaszcza, jeśli sami chcą się coś zrobić dla siebie. Dlatego zapraszamy do odkrywania i rozwijania swoich możliwości w gronie sympatycznych ludzi.
Jeśli masz wrażenie, że życiowe możliwości przechodzą Ci koło nosa – czas to zmienić!
Zrób mały krok ku dużej zmianie i zaproś siebie na zajęcia Grupy Rozwoju Osobistego.
Grupa Rozwoju Osobistego – to fascynująca wędrówka w sam środek siebie. Odkrywanie swoich zasobów, praca z emocjami, przekonaniami, blokadami...
Grupa Rozwoju Osobistego – to polepszenie relacji z ludźmi (zarówno bliskimi sercu, zupełnie nieznajomymi, jak i tymi, których się boimy lub którzy nas onieśmielają). Możemy nauczyć się rozumieć ich inność i odmienne postrzeganie świata, jak też nabyć umiejętności wcale niełatwej sztuki komunikacji.
Grupa Rozwoju Osobistego - to dojrzalsze, bardziej świadome i radosne życie. Motywacja do rozpoczynania kolejnego dnia, wiara w potęgę własnego umysłu i potencjału, to nawet osiąganie życiowych sukcesów.
Grupa Rozwoju Osobistego pomoże Ci rozprawić się z "demonami przeszłości" i nabrać rozpędu do realizacji marzeń.
Grupa Rozwoju Osobistego jest systematycznym treningiem, który pomoże Ci dokonać dowolnej zmiany. A jednocześnie jest to dobra zabawa w gronie ciekawych osób.

Korzyści uczestnictwa w zajęciach:
• Przygotujesz i wprowadzisz dobre zmiany we własnym życiu;
• Uzyskasz lepsze perspektywy w swoim życiu osobistym, zawodowym i rodzinnym;
• Zwiększysz świadomość swojego działania i swoich wyborów;
• Rozwiniesz umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
• Przezwyciężysz obawy i bariery;
• Poznasz swoje słabe i mocne strony;
• Wzmocnisz poczucie własnej wartości;
• Zrozumiesz myśli, uczucia i zachowania innych ludzi;

PROWADZĄCY: Leszek Zawlocki i Marta Kijanko
TERMIN: -
MIEJSCE: Kraków, ul. Powroźnicza 6/2
INWESTYCJA: 60 zł za jedne zajęcia (lub 450 zł za cały cykl 8 spotkań)

ZAPISY:
Imię i nazwisko:
Telefon kontaktowy:
Adres e-mail:


Prosimy o zapoznanie się z polityką firmy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z działalnością Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).

(C) 2005-2017 Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego & Grupa Active Change • Polityka firmy • Aktualizacja: 10.07.17 • Liczba odwiedzin: