Aktualności MISJA INSTYTUTU Kadra Instytutu Warsztaty i szkolenia Szkoła Coachingu Kurs Team Coachingu Spotkania rozwojowe Psychoterapia Coaching Superwizja Opinie o nas Galeria zdjęć Materiały i linki Wynajem sal Informacje i kontakt

Zapisz się na newsletter,
aby być na bieżąco!


O nas
Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego jest ośrodkiem prowadzonym przez Grupę Active Change, który powstał w październiku 2005 roku. Główny profilem naszej działalności są kursy, szkolenia, warsztaty, badania, coaching oraz psychoterapia.
Naszym celem jest:
• pomaganie w szeroko pojętym rozwoju i integracji osobowości;
• edukacja psychologiczna, pedagogiczna i biznesowa;
• zwiększanie kompetencji osobistych i społecznych;
• wspieranie osób i organizacji;
• promocja coachingu i psychoterapii;
• działanie w opariu o uczciwość i wysoką jakość usług.
W zakresie naszych zainteresowań znajduje się także poznawanie, badanie, rozwijanie oraz rozpowszechnianie wiedzy na temat możliwości ludzkiego potencjału - szukamy technik i metod rozwoju osobistego wraz z ogromem możliwości, które dają najnowsze zdobycze psychologii i innych nauk humanistycznych. W tym zakresie preferujemy narzędzia oparte na badaniach naukowych.
Klientom indywidualnym pomagamy przepracować problemy, zwiększyć motywację, wskazywać nowe możliwości i ostatecznie podnieść jakość ich życia na wyższy poziom. Do dyspozycji mamy szerokie spektrum działania - od wsparcia terapeutycznego, poprzez coaching, mediację, aż po różne formy warsztatów, treningów i grup wsparcia. Nowe umiejętności i zdolność radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych nasi klienci zdobywają na bazie własnych doświadczeń z poszanowaniem dotychczasowej wiedzy i systemu wartości, który wyznają.
Wpieramy również organizacje i grupy ludzi w kierunku bardziej harmonijnej współpracy i doskonalenia kompetencji. Pomagamy zlokalizować źródła kryzysów, szukamy możliwości rozwiązywania konfliktów, doradzamy w obszarze zarządzania i relacji interpersonalnych, a także oferujemy coaching jako nowoczesną metodę dynamicznego rozwoju. Kierujemy się tutaj przede wszystkim myśleniem systemowym, sięgając do psychologii, socjologii, antropologii i zarządzania.
Każdego człowieka traktujemy integralnie, uwzględniając psychikę, emocje, ciało i wymiar duchowy. W swojej pracy szkoleniowej i terapeutycznej stosujemy osiągnięcia współczesnej psychologii i psychoterapii (m.in. terapię gestalt, terapię poznawczą, behawioralną, psychodynamiczną, systemową, skoncentrowaną na rozwiązaniach, NLP, jak również pracę z ciałem).
Przestrzegamy standardów zawodowych i kodeksu etycznego, a nasza praca poddawana jest stałej kontroli jakości i superwizji. Oferujemy naszym klientom najwyższej klasy pomoc oraz bezpośredni kontakt z trenerami i terapeutami.
W 2014 roku otrzymaliśmy certyfikat jakości, potwierdzający zgodność realizowanych szkoleń z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję dobrze wykonanych usług rozwojowych.

Jeśli chcesz wynająć salę lub gabinet, kliknij tutaj.

Zapoznaj się z naszą polityką działania.

Jeśli chcesz z nami współpracować, kliknij tutaj.


NOWY ODDZIAŁ INSTYTUTU OTWARTY!

Niedawno obchodziliśmy dziesiąte urodziny Instytutu. Przez te 10 lat staliśmy się prężną, rozpoznawalną marką, oferującą usługi szkoleniowe cieszące się dużym zaufaniem i wyróżniające jakością. A jeśli coś działa - należy tego robić więcej! Z przyjemnością i dumą ogłaszam powstanie oddziału Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego we Wrocławiu! Od tej pory w dwóch miejscach będziecie mogli znaleźć ciekawe oferty rozwoju osobistego, dobre szkolenia dla profesjonalistów, Szkołę Profesjonalnego Coachingu, ale też czeka Was kilka niespodzianek... Zapraszam, cieszcie się i rozwijajcie z nami!

Leszek Zawlocki

Kilka moich ostatnich lat mocno było związanych z Instytutem Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. Najpierw jako klient, potem współpracownik, by obecnie współtworzyć i kierować wrocławskim oddziałem. W tym miejscu, zapraszając w nasze progi w stolicy Dolnego Śląska, dzielę się swoją radością - przez te kilka lat nabierałam coraz większej pewności, że właśnie z Instytutem chcę być związana blisko. Najwyższa jakość szkoleń, świetni ludzie, nieustannie podnoszone standardy, wyznaczanie nowych kierunków... W takie miejsca można się angażować z pasją!

Marta Smolińska

(C) 2005-2017 Grupa Active Change, Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego • Gwarancja jakości i uczciwości - zapoznaj się z polityką firmy