Aktualności Misja Instytutu Zespół Instytutu Warsztaty i szkolenia Szkoła Coachingu Spotkania rozwojowe Psychoterapia Coaching Superwizja Opinie o nas Galeria zdjęć Materiały i linki Wynajem sal Informacje i kontakt

Należymy do:
Posiadamy akredytacje:X-lecie Szkoły Profesjonalnego Coachingu

Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie jubileuszu naszego kursu coachingu!
W trakcie spotkania będziesz mógł porozmawiać z trenerami prowadzącymi u nas zajęcia,
a także wziąć udział w bezpłatnych miniwarsztatach.


Wiosną 2008 roku uruchomiliśmy Szkołę Profesjonalnego Coachingu - całościowy kurs, przygotowujący do pracy coacha. Od tamtej pory certyfikowaliśmy 322 osoby, z których wiele pracuje w nowym zawodzie lub wykorzystuje zdobyte umiejętności w swoich środowiskach. Postawiliśmy na jakość i naukową rzetelność. Kurs jest jednym z największych, akredytowanych programów kształcenia coachów, z bardzo dobrą renomą.
Z przyjemnością i dumą zapraszam na dzień otwarty dnia 24. maja 2018r. od godz. 16:00 wszystkich Absolwentów i osoby zainteresowane Szkołą. Planujemy w tym dniu ciekawe warsztaty i kilka niespodzianek... Serdecznie zapraszam do wspólnego świętowania!

Leszek Zawlocki


PROGRAM JUBILEUSZU

16:00 - "Drzwi Otwarte" dla wszystkich zainteresowanych - przyjdź do nas, napij się z nami dobrej kawy lub herbaty! Jeśli jesteś naszym Absolwentem/Absolwentką chętnie dowiemy się, co u Ciebie słychać i powspominamy jak to było na kursie :). A jeśli Jeśli jeszcze u nas nie byłeś(aś) - chętnie Cię poznamy :)

19:00 - "Siła języka w coachingu" - spotkanie z dr Małgorzatą Majewską, językoznawcą, psychologiem języka (UJ)
Język odzwierciedla sposób widzenia świata i samego siebie u nadawcy. Zarówno u klienta, jak i u coacha. Na spotkaniu przyjrzymy się narzędziom i strategiom ukrytym w języku. Dzięki niemu zobaczymy nie tylko jak działa treść, czyli znaczenie słów, ale również ich forma.
Możesz usłyszeć drugiego dopiero wtedy, gdy słyszysz siebie.

19:00 - Spotkanie dla osób zainteresowanych coachingiem i Szkołą Profesjonalnego Coachingu - warsztaty z Martą Kijanko i Martą Smolińską, coachami i trenerkami SPC.
Z okazji wyjątkowego jubileuszu Szkoły Profesjonalnego Coachingu zapraszamy na spotkanie pt. Mistrzowskie Rozmowy. Zamierzamy w trakcie spotkania rozprawić się z mitami na temat coachingu, jak również z hitami na jego temat. Będziemy także przytaczać wyniki współczesnych badań na temat efektywności coachingu jako metody wsparcia klienta indywidualnego oraz zespołowego, będziemy jak z rękawa sypać ciekawostkami i podzielimy się wieloma faktami z życia coacha. Zapraszamy serdecznie zainteresowanych!

CELE:
• przypomnienie starych znajomości,
• podniesienie umiejętności świętowania i zabawy,
• zawarcie nowych znajomości,
• doskonalenie umiejętności komunikacyjnych w sytuacji
  spotkania towarzyskiego o nieformalnym charakterze,
• wzbudzenie pozytywnego nastroju.

PRZEWIDYWANE EFEKTY UCZESTNICTWA
• uśmiech od ucha do ucha,
• dobry nastrój,
• miłe wspomnienia,
• nowe znajomości,
• wewnętrzne ubogacenie.

ADRESACI:
Zapraszamy Absolwentów SPC i wszystkich zainteresowanych Szkołą :)

METODY PRACY:
• rozmowy i wspomnienia,
• pokaz filmów i zdjęć,
• praca zbiorowa nad wyczyszczeniem kuchennego stołu.


MIEJSCE: Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego - Kraków, ul. Powroźnicza 6/2
TERMIN: 24 maja 2018, od godziny 16:00
ZAPISY:


Imię i nazwisko:*
Telefon kontaktowy:*
Adres e-mail:*

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTACIE*
Ciekawostki coachingowe (z Martą Smolińską i Martą Kijanko)
Siła języka w coachingu (z Małgorzatą Majewską)


* - Pola wymagane
Prosimy o zapoznanie się z polityką firmy.
Wyrażam zgodę na:
Przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z działalnością Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego i Grupy Active Change (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883) oraz na otrzymywanie informacji na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

UWAGA! Jeśli w ciągu 5 dni roboczych od daty zgłoszenia nie otrzymasz od nas żadnej odpowiedzi - koniecznie skontaktuj się z nami! Z powodu kłopotów technicznych Twoje zgłoszenie mogło do nas nie dotrzeć.

(C) 2005-2018 Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego & Grupa Active Change • Polityka firmy • Aktualizacja: 08.05.18 • Liczba odwiedzin: