Aktualności Misja Instytutu Zespół Instytutu Warsztaty i szkolenia Dla przedsiębiorców Szkoła Coachingu Kurs Team Coachingu Spotkania rozwojowe Psychoterapia Coaching Superwizja Opinie o nas Galeria zdjęć Materiały i linki Wynajem sal Informacje i kontakt
Warsztaty: ZOBACZ WIĘCEJ Z MINDSONAREM!

Kiedy słuchasz ludzi starając się zrozumieć ich motywy i zasady funkcjonowania i zastanawiasz się jak bardzo różnią się od ciebie w swoich decyzjach i zachowaniach to ten warsztat jest właśnie dla ciebie. Skorzystasz tym bardziej, jeśli zajmujesz się pomaganiem innym w zmianie, ponieważ zobaczysz dokładnie przyczynę różnic w sposobach myślenia.

A czego doświadczysz podczas Warsztatu „Zobacz więcej z MindSonarem”?
• Damy ci możliwość zbadania jednego z elementów testowanych przez MindSonar® –składników stylów myślenia.
• Dowiesz się jak rozpoznawać style myślenia u ludzi przejawiające się werbalnie i niewerbalnie.
• Połączysz składniki stylów myślenia w strategie mentalne, które odpowiadają za skuteczność ludzi w różnych kontekstach.
• Zastosujesz zdobytą wiedzę w coachingu – w jaki sposób, na podstawie stylów myślenia klienta w konkretnych sytuacjach, zmieniać jego strategie mentalne, aby realizował swoje cele.
• Nauczysz się 3 technik coachingowych.
• Popracujesz nad pozytywną zmianą u siebie.

Jakie dodatkowe korzyści otrzymasz?
- Uczestnictwo w Warsztacie daje dodatkowy rabat 250 PLN w certyfikacji MindSonar® w Krakowie w 2018 roku.
- Uczestnictwo w Warsztacie zalicza 8 godzin w ramach certyfikacji MindSonar (łącznie 42 godziny).
- W ramach Warsztatów uczestnicy skorzystają z części badania MindSonar®.

Prowadzący:
TOMASZ ZAWADZKI - Dyrektor MindSonar Polska - dystrybutora systemu do pomiaru psychologicznego MindSonar®, badającego style myślenia i systemy wartości ludzi. Wraz z ekspertami holenderskimi prowadzi warsztaty certyfikacyjne oraz zajmuje się transferem wiedzy coachingowej z Holandii do Polski.


TERMIN: Czwartek, 1. luty 2018
GODZINY: 11:00-18:00
MIEJSCE: Kraków, ul. Powroźnicza 6/2
INWESTYCJA: 150 zł brutto
Wpłaty należy dokonać na konto Grupy Active Change:
Alior Bank, nr 98 2490 0005 0000 4500 5597 0136 z dopiskiem "Warsztaty MindSonar".
Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe

ZGŁOSZENIA:

Imię i nazwisko:*
Telefon kontaktowy:*
Adres e-mail:*
Czego oczekujesz
od szkolenia?
Korespondencja,
uwagi, inne dane:

Dane do faktury
Nazwa firmy:
NIP:
Adres do faktury:* 


* - Pola wymagane
Prosimy o zapoznanie się z polityką firmy.
Wyrażam zgodę na:
Przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z działalnością Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego i Grupy Active Change (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883) oraz na otrzymywanie informacji na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu ewaluacji jakości szkolenia przez Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia w Małopolsce przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie.
Przyjęcie przez Grupę Active Change danych z niniejszego formularza stanowi zawarcie umowy na czas określony tj. do czasu wykonania wzajemnych świadczeń. Zgłoszenie udziału w szkoleniu jest zobowiązaniem do zapłaty za szkolenie. Bezkosztowego anulowania zgłoszenia można dokonać wyłącznie do 7 dni przed datą szkolenia pisemnie lub telefonicznie.

(C) 2005-2018 Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego & Grupa Active Change • Polityka firmy • Aktualizacja: 06.01.18. • Liczba odwiedzin: