Aktualności Misja Instytutu Zespół Instytutu Warsztaty i szkolenia Szkoła Coachingu Kurs Team Coachingu Spotkania rozwojowe Psychoterapia Coaching Superwizja Opinie o nas Galeria zdjęć Materiały i linki Wynajem sal Informacje i kontakt
PIĘKNA ZŁOŚNICA - warsztat o złości dla kobiet

Podobno złość piękności szkodzi. Sprawdź, czy tylko piękności...
Złość u kobiet jest specyficzna. Przybiera wiele kształtów. Potrafi zamaskować się pod postacią lekkiej niechęci, czasem smutku, innym razem niecierpliwości albo żalu. Znasz to? Brzmi znajomo? Jeśli tak, to zapraszamy na warsztat dla kobiet, które borykają się z gniewem i złością w każdej z możliwych odsłon. Zapraszamy te z Was, którym zdarza się wybuchać, tupać nogami i doświadczać tego wyjątkowego uczucia, które wędruje od stóp, następnie zalewa serce, po czym, gdy dotrze do głowy, to potrafi eksplodować niczym wulkan na egzotycznej wyspie. Możliwe, że już od dawna odczuwasz potrzebę przerwania ciągu negatywnych emocji i zachowań, kłótni z najbliższymi bądź z przypadkowo napotkanymi ludźmi, krzyku, czy impulsywności. Najwyższy czas oswoić to, co tak bardzo zatruwa Ci życie. Podczas warsztatu będziemy przyglądać się tej emocji i odkrywać wszystkie jej maski. A wszystko po to, by nauczyć się konstruktywnie reagować, rozumieć siebie i pojawiające się emocje.

Dołącz do wydarzenia
na FACEBOOK'u!


CELE WARSZTATU:
• nauka diagnozowania i konstruktywnego nazywania złości
• poznanie indywidualnego termometru złości i objawów towarzyszących
• poznanie i analiza przyczyn pojawiającej się złości
• identyfikacja i analiza własnych negatywnych myśli związanych ze złością oraz ich wpływu na nasze życie
• nauka zachowań chroniących własne granice
• nauka przekształcania złości w ważną informację oraz potencjał do działania

PROGRAM:
Dzień 1: Praca nad indywidualną definicją i objawami złości
• gniew i złość – definicje psychologiczne i podłoże biologiczne
• autodiagnoza różnic pomiędzy złością, gniewem a agresją (zachowaniem agresywnym)
• autodiagnoza źródeł złości: potrzeby, oczekiwania, granice, problem (konflikt potrzeb)
• indywidualny termometr złości
• 10 masek złości
• psychosomatyka złości i zachowania autodestrukcyjne w złości (jawne oraz utajone)

Dzień 2: Praca nad ekspresją złości w konstruktywny sposób
• skąd się biorą u mnie napięcia emocjonalne i jak sobie z nimi radzić: ekspresja myśli negatywnych, realizacja potrzeb, działania asertywne, praca nad destrukcyjnymi przekonaniami z użyciem technik poznawczo – behawioralnych i Racjonalnej Terapii Zachowania
• trening indywidualnego wyrażania emocji złości w oparciu o studium własne uczestniczek

PRZEWIDYWANE EFEKTY UCZESTNICTWA W WARSZTACIE:
• poznanie i przeanalizowanie własnych reakcji i przyczyn związanych z emocją złości
• wiedza o tym jak radzić sobie z destrukcyjnymi aspektami gniewu: negatywnymi myślami o sobie, niskim poczuciem własnej wartości, brakiem asertywności, użalaniem się nad sobą
• stworzenie indywidualnego programu zamiany destrukcyjnej złości na potencjał do działania
• zwiększenie samoświadomości
• lepsze poznanie swojej tożsamości emocjonalnej
• odnalezienie w sobie motywacji do pełnego i autentycznego wyrażania emocji i potrzeb.

ADRESACI:
- kobiety doświadczające złości,
- kobiety zainteresowane własnym rozwojem.

METODY:
Ćwiczenia indywidualne i grupowe, odgrywanie ról, dyskusje moderowane, studium przypadku (case study), miniwykłady. Ważne: program warsztatów zawiera ćwiczenia i aktywności z obszaru selfcoachingu, psychologii emocji i motywacji, psychologii Gestalt oraz Racjonalnej Terapii Zachowania. Ważna jest Twoja gotowość do spotkania ze sobą w takim obszarze.
PROWADZĄCA: MARTA KIJANKO
Psycholożka, certyfikowany trener i coach. Od ponad 10 lat pracuje z kobietami w obszarze pewności siebie, samoakceptacji i pogłębiania świadomości emocjonalnej. Uważa, że kobiety w szczególny sposób doświadczają poczucia winy, wstydu, smutku i złości, co istotnie zmniejsza ich poczucie zadowolenia z życia. Prowadzi treningi i warsztaty dla kobiet w tym zakresie.
"To co ujmuje mnie w pracy z emocjami, to prostota i trud jednocześnie. Niby wszystko wiemy, a gdyby zapytać o szczegóły, wielu z nas rozkłada ręce. ‘Uczucia są wszędzie. Bądź delikatny’ – lubię to stwierdzenie. To ono zachęciło mnie do wytężonej pracy w obszarze tego tematu. Jeśli i do Ciebie przemawia, spotkajmy się. Nauczmy się siebie w tym spotkaniu. Inteligentnie i emocjonalnie. Zapraszam." - Marta Kijanko


TERMIN: do ustalenia
GODZINY: 10.00-18.00
MIEJSCE: Kraków, ul. Powroźnicza 6/2
INWESTYCJA: 299,00 zł brutto
Wpłaty należy dokonać na konto Alior Bank: nr 98 2490 0005 0000 4500 5597 0136, z dopiskiem "Piękna złośnica".
Cena zawiera: warsztaty, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o uczestnictwie, napoje i przekąski.

ZAPISY:
UWAGA! Jeśli w ciągu 3 dni roboczych od daty zgłoszenia nie otrzymasz od nas żadnej odpowiedzi - koniecznie skontaktuj się z nami! (tel.: 514 806 417; e-mail: szkolenia[at]activechange.pl).
Z powodu kłopotów technicznych Twoje zgłoszenie mogło do nas nie dotrzeć.

Imię i nazwisko:*
Telefon kontaktowy:*
Adres e-mail:*
Czego oczekujesz
od szkolenia?
Korespondencja,
uwagi, inne dane:

Dane do faktury
Nazwa firmy:
NIP:
Adres do faktury:* 


* - Pola wymagane
Prosimy o zapoznanie się z polityką firmy.
Wyrażam zgodę na:
Przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z działalnością Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego i Grupy Active Change (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883) oraz na otrzymywanie informacji na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu ewaluacji jakości szkolenia przez Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia w Małopolsce przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie.
Przyjęcie przez Grupę Active Change danych z niniejszego formularza stanowi zawarcie umowy na czas określony tj. do czasu wykonania wzajemnych świadczeń. Zgłoszenie udziału w szkoleniu jest zobowiązaniem do zapłaty za szkolenie. Bezkosztowego anulowania zgłoszenia można dokonać wyłącznie do 7 dni przed datą szkolenia pisemnie lub telefonicznie.

(C) 2005-2017 Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego & Grupa Active Change • Polityka firmy • Aktualizacja: 01.03.16 • Liczba odwiedzin: