Aktualności Misja Instytutu Zespół Instytutu Warsztaty i szkolenia Dla przedsiębiorców Szkoła Coachingu Kurs Team Coachingu Spotkania rozwojowe Psychoterapia Coaching Superwizja Opinie o nas Galeria zdjęć Materiały i linki Wynajem sal Informacje i kontakt
PSYCHOLOGIA DLA COACHÓW
Szkolenie specjalistyczne dla coachów

Szkolenie "Psychologia dla coachów" jest szkoleniem adresowanym do wszystkich coachów, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę z zakresu psychologii. Na kursach coachingu nie zawsze jest czas by dobrze poznać niektóre zagadnienia, potrzebne w zawodach "pomocowych". Być może dużo się szkolisz, poznajesz nowe narzędzia coachingowe, ale nie jesteś zadowolony z przebiegu sesji? Zapisz się na szkolenie i uzupełnij swoją wiedzę o ważne zagadnienia. Zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia
na FACEBOOK'u!


Cele szkolenia:
Nabycie wiedzy z zakresu:
• roli psychologii w coachingu
• głównych kierunków w psychologii i psychoterapii
• wybranych metod w poszczególnych nurtach psychologii i terapii użytecznych w coachingu
Nabycie umiejętności:
• stosowania wybranych narzędzi psychologicznych/psychoterapeutycznych w sesjach coachingowych
• radzenia sobie z sytuacjami trudnymi w coachingu- dylematy etyczne – kiedy coaching kiedy terapia?
Kształtowanie postawy:
• gotowości do ciągłego uczenia się narzędzi coachingowych zweryfikowanych naukowo w oparciu o dorobek psychologii
• wykształcenie postawy zawodowej coacha opartej na stosowaniu rzetelnych modeli, narzędzi i metod pracy z klientami w procesach coachingowych

Program szkolenia:
- Nurt Coaching Psychology – coaching oparty na rzetelnych naukowych dowodach (Evidence-Based Coaching) – założenia, użyteczność w coachingu i zastosowanie
- Kompetencje psychologiczne w coachingu - np. globalne słuchanie, budowanie relacji – procesy świadome i nieświadome (m.in. przeniesienie i przeciwprzenieśnie, proces równoległy, psychodynamika relacji, techniki wywodzące się z Podejścia Doceniającego - Appreciativate Inquiry (AI).
- Główne nurty psychologiczne: psychologia psychodynamiczna, behawioryzm, psychologia humanistyczna, poznawcza, terapia SFA, NLP.
- Gestalt, Terapia M. Ericksona, psychology coaching – cele, założenia oraz zastosowanie w pracy coachingowej.
- Praca coachingowa w oparciu o narzędzia i techniki wywodzące się z psychologii i psychoterapii – kiedy i jak stosować?
- Sytuacje trudne w pracy z klientami coachingowymi – etyczne dylematy: kiedy coaching kiedy terapia?
- Rozwój samoświadomości coacha w oparciu o narzędzia psychologiczne.

Adresat:
Szkolenie kierowane jest przede wszystkim do coachów praktyków, którzy chcą rozwijać swój warsztat. Ze szkolenia mogą skorzystać również osoby wykonujący inne zawody pomocowe, które zainteresowane są tą konkretnie tematyką.

Prowadząca:
dr Anna Syrek-Kosowska – certyfikowany i akredytowany Coach i Superwizor Coachingu – pierwsza Polka, która ukończyła Coaching Supervision Academy (UK) – (accredited EMCC, approved ICF), posiada akredytacje: Izby Coachingu, ICC, Zen-Coach, Konsultant SFA, Extended DISC, OPQ, CPA. Honorowy VP the International Society for Coaching Psychology-prestiżowej międzynarodowej organizacji promującej coaching psychology i coaching oparty o dowody naukowe (EBC).
Trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie i pracowała jako psychoterpeuta. Od kilkunastu lat wspiera osiągnie celów ludzi, zespołów i firmy jako psycholog, terapeuta, coach, trener i menedżer projektów HR. Współtwórca, Kierownik merytoryczny i Superwizor Akademii Profesjonalnego Coachingu/Coaching Professional Academy w Wyższej Szkole Biznesu i Polish Open University oraz Forum Coachingu i Superwizji w WSB. Psycholog biznesu odpowiadający za procesy oceny potencjału menedżerskiego w procesach Zarządzania Talentem w globalnej korporacji – lidera rynku FMCG.
Wykładowca, prelegent polskich i zagranicznych uczelni m.in. City University (UK), Akademia Leona Koźmińskiego, Wyższa Szkoła Biznesu, POU, Uniwersytet Śląski. Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu HR, współpracuje z m.in. Personel i Zarządzanie, Wiedza i Praktyka, Coaching Review, Coaching, TVN24, onet.pl, Dziennik, Twój Biznes i portalami coachingowymi.

Uczestnik otrzyma zaświadczenia uczestnictwa w szkoleniu. Warunkiem jego uzyskania jest 80% obecność oraz aktywność (udział w ćwiczeniach).


PROWADZĄCY: dr Anna Syrek-Kosowska
TERMIN: do ustalenia
GODZINY: 10:00-18:00
MIEJSCE: Kraków, ul. Powroźnicza 6/2
INWESTYCJA: 550 zł brutto
Wpłaty należy dokonać na konto Grupy Active Change:
Alior Bank, nr 98 2490 0005 0000 4500 5597 0136 z dopiskiem "Psychologia dla coachów".
Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, kawę i przekąski, zaświadczenie uczestnictwa w zajęciach.

ZGŁOSZENIA:

UWAGA! Jeśli w ciągi 5 dni roboczych od daty zgłoszenia nie otrzymasz od nas żadnej odpowiedzi - koniecznie skontaktuj się z nami! (tel. 509 501 476; e-mail: biuro@ipri.com.pl). Twoje zgłoszenie mogło do nas nie dotrzeć, jeśli w urządzeniu, z którego dokonano zapisu wyłączona jest obsługa skryptków.

Imię i nazwisko:*
Telefon kontaktowy:*
Adres e-mail:*
Czego oczekujesz
od szkolenia?
Korespondencja,
uwagi, inne dane:

Dane do faktury
Nazwa firmy:
NIP:
Adres do faktury:* 


* - Pola wymagane
Prosimy o zapoznanie się z polityką firmy.
Wyrażam zgodę na:
Przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z działalnością Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego i Grupy Active Change (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883) oraz na otrzymywanie informacji na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu ewaluacji jakości szkolenia przez Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia w Małopolsce przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie.
Przyjęcie przez Grupę Active Change danych z niniejszego formularza stanowi zawarcie umowy na czas określony tj. do czasu wykonania wzajemnych świadczeń. Zgłoszenie udziału w szkoleniu jest zobowiązaniem do zapłaty za szkolenie. Bezkosztowego anulowania zgłoszenia można dokonać wyłącznie do 7 dni przed datą szkolenia pisemnie lub telefonicznie.

(C) 2005-2017 Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego & Grupa Active Change • Polityka firmy • Aktualizacja: 06.07.17. • Liczba odwiedzin: