Aktualności Misja Instytutu Zespół Instytutu Warsztaty i szkolenia Dla przedsiębiorców Szkoła Coachingu Kurs Team Coachingu Spotkania rozwojowe Psychoterapia Coaching Superwizja Opinie o nas Galeria zdjęć Materiały i linki WYNAJEM SAL Informacje i kontakt

Bądź z nami w kontakcie!
Zapisz się na newsletter:


WYNAJEM SAL SZKOLENIOWYCH

Zapraszamy do komfortowych, klimatycznych sal szkoleniowych w centrum Krakowa.
Nasza lokalizacja to ul. Powroźnicza 6/2 w okolicach Rynku Dębnickiego. Zobacz mapkę.

CENNIK OBOWIĄZUJĄCY od stycznia 2017r.:
• SALA LOFTOWA i SALA ŚRÓDZIEMNOMORSKA - 38,00 zł netto za godzinę / 260,00 zł netto za dzień
• GABINET - 28,00 zł netto za godzinę / 200,00 zł netto za dzień
[Kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe ceny ˇ]

W cenę wynajmu wliczony jest dostęp do wyposażonej kuchni. W cenie wynajmu kawa, różnorodne herbatki, woda.
Istnieje możliwość korzystania ze sprzętu biurowego.

Nasze sale to nie kilka krzeseł w pustym pomieszczeniu, ale komfortowe i ładne wnętrza, powstałe z myślą o naszych i Państwa klientach. W takiej cenie jest to absolutnie bezkonkurencyjna oferta na rynku krakowskim!

W celu wynajęcia sali, prosimy o kontakt:
Bożena Czernek, tel.: 509 501 476, e-mail: b.czernek[at]ipri.com.pl

DUŻA SALA W KLIMACIE ALPEJSKIEGO LOFTU
31 m2, 16-25 osób - poczuj nutkę górskiej przygody;) Łączymy przyjemne z pożytecznym!ŚREDNIA SALA W KLIMACIE ŚRÓDZIEMNOMORSKIM
26 m2, 14-20 osób - tutaj możesz poczuć się jak na greckich wakacjach ;)GABINET NA PSYCHOTERAPIĘ/COACHING W KLIMACIE KOLONIALNYM
10 m2 - profesjonalnie, ale z nutą ciepłego orientu. Idealne na kameralne spotkania!ZAPLECZE SOCJALNE
Nasza prowansalska kuchnia z wyśmienitą kawą i łakociami;). Tutaj odpoczniesz!REFERENCJE:
Miałam przyjemność wynajmować gabinet na sesje coachingowe w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego przy ul Powroźniczej 6/2. Gabinet jest przytulny i jasny. Wygodne fotele i aranżacja wnętrza (dywan, drewniane rolety, rośliny) sprzyjają wyciszeniu i koncentracji. Obraz wiszący na ścianie niejednokrotnie służył jako inspiracja do zmian dla moich coachowanych. Polecam zarówno na coaching, jak i na sesje terapeutyczne! Sala loftowa, z której korzystałam prowadząc warsztaty, ma swój niepowtarzalny klimat. Żywioł drewna, natura, prawda – to idealne miejsce na treningi interpersonalne, warsztaty terapeutyczne, jogę w kameralnym gronie czy męskie lub kobiece kręgi. Tu się nie da nic ukryć, tu spotkamy się z naszym pierwotnym ja! Polecam!
Ewelina Łodo-Barbarska – właścicielka firmy Movei prowadzącej usługi coachingowe i rekrutacyjne.

Gabinet jest komfortowy, nastrajający, profesjonalnie urządzony. Zarówno dla klienta "life-owego" jak i biznesowego. Ma "ten" klimat i atmosferę. Dobrze mi się tam pracuje, stwierdzam z pełnym przekonaniem mając doświadczenia jako uczestnik superwizji oraz osoba coachująca. Polecam!
Dominika Borowska-Stasica - coach, psycholog, trener PTP

Bardzo lubię pracować w przestrzeni IPRI. Jest to jedno z tych niewielu miejsc, w których od progu czuć, że powstało z potrzeby inspirowania ludzi do rozwoju i na bazie głębszych wartości. Myślę, że właśnie dzięki temu tak dobrze mi się tu pracuje z klientami czy uczestnikami warsztatów, którzy łatwiej i chętniej otwierają serca i stają się gotowi do głębszej i wartościowej pracy. Poza salami i gabinetem lubię też kuchnię z dobrą kawą i imbirowymi ciastkami, w której bardzo często można spotkać inspirujących ludzi i zawrzeć ciekawe w wartościowe znajomości. Polecam.
Patryk Lange – coach. W przestrzeni IPRI prowadzi indywidualne sesje rozwojowe I warsztaty grupowe.

Instytut Psychologii i Rozwoju Integralnego przy ulicy Powroźniczej 6 to dla mnie komfortowe miejsce na prowadzenie sesji zarówno coachingowych jak i psychologicznych. Lokalizacja budynku, gabinet urządzony w kolonialnym stylu, dostęp do czyściutkich toalet, możliwość skorzystania z kuchni to tylko niektóre atuty tego miejsca. Największą zaletą jest jednak to, że wchodząc do gabinetu czujesz, że to Twoje miejsce efektywnej pracy :) Wyciszone drzwi sprawiają, że po ich zamknięciu zostajesz w swoim coachingowo - psychologicznym świecie tylko z klientem, a personel wykazujący się dużą inteligencją, tuż po przywitaniu "rozpływa się" dając Ci przestrzeń na swobodną pracę.
Agata Stawarz – coach

Wnętrza Instytutu zdecydowanie należą do nieprzeciętnych. Sale szkoleniowe oraz gabinet do pracy indywidualnej dają duże poczucie swobody i komfortową przestrzeń do pracy zarówno mnie, jak i klientowi. Dodatkowo miejsce ma swój charakter, który można poczuć już od wejścia. Ciekawy wystrój, oświetlenie, otwarta kuchnia sprzyjająca integracji oraz atmosfera, która sprawia, że można się tu czuć jak u siebie - wszystko to daje aurę rozwoju i otwartości, z której bardzo lubię korzystać. Bardzo polecam!
Agata Lamparska – coach

Sala jest przestronna, dobrze doświetlona, temperatura łatwo regulowalna, a rozmieszczenie okien pozwala na szybkie wywietrzenie. Przy grupie ok 15 osób pozwala na komfortową pracę w różnych konfiguracjach (dyskusja na forum, praca w zespołach, parach itd). Jest zawsze wyposażona we flipczart i pisaki, a rzutnik razem ze sprzętem nagłaśniającym pozwala na wygodne prezentowanie zarówno slajdów jak i filmów. Całości pozytywnego odbioru dopełnia piękny wystrój - dzięki drewnianym belkom i stylowym dodatkom to wnętrze ma wyjątkowy charakter.
Anna Kaczmarska-Maderak – psycholog, psychoterapeuta, coach

To fantastyczne miejsce do pracy. Ma klimat, cudowną atmosferę, a do tego jest funkcjonalne, wygodne i przestronne. Dbałość Właścicieli o Klienta widoczna jest na każdym kroku: drobne udogodnienia (np. napisy na szafkach!), wybór herbat i wszechobecny porządek, to przyjemne dodatki :-). Polecam, najchętniej przeniosłabym to miejsce do Warszawy :-)- bywałabym tu częściej :-).
Katarzyna Ramirez – coach, trener, superwizor

Sala, w której odbywały się zajęcia ma pewien urok. Jest ciepła, przestronna, zieleń za oknami. Nie ma niepotrzebnych przedmiotów. Cenna była możliwość poruszania się i zajmowania innych miejsc-materace. Bardzo lubię wysokie wnętrza i drewno- czuć swojski klimat. Dziękuję
Sabina Trojan – uczestniczka "Składanek"

W gabinecie na ul. Powroźniczej prowadzę sesje psychoterapeutyczne. Estetycznie urządzony, jasny, ciepły, z wygodnymi fotelami - pomaga zbudować atmosferę bezpieczeństwa i zaufania, niezbędną w głębokiej pracy z drugim człowiekiem. Do tego kubek dobrej kawy lub herbaty, które można zaparzyć w dostępnej kuchni - takiej domowej, z dużym drewnianym stołem zachęcającym do rozmów ze spotkanymi w IPRI osobami. Poza samym wnętrzem, stworzonym przez ludzi "z duszą", bardzo cenię sobie dogodną lokalizację Instytutu, a także, a może przede wszystkim, klimat współpracy z całym Zespołem - elastyczność, serdeczność, zrozumienie, chęć do pomocy i dbałość o klienta. Dziękuję za te wspólne lata i mam nadzieję na kolejne.
Ula Lesicka-Sikora – psycholog, psychoterpeutka.

Sale szkoleniowe do wynajęcia • Kontakt z Instytutem Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego oraz Grupą Active ChangeZapoznaj się z polityką firmy