Aktualności Misja Instytutu Zespół Instytutu Warsztaty i szkolenia SZKOŁA COACHINGU Spotkania rozwojowe Psychoterapia Coaching Superwizja Opinie o nas Galeria zdjęć Materiały i linki Wynajem sal Informacje i kontakt

SZKOŁA PROFESJONALNEGO COACHINGU

Zgłoszenie na listę rezerwową XXXI edycji kursu: 25 maja 2018 - 10 marca 2019
Osoby, które nie zakwalifikują się na najbliższą edycję, będą miały pierwszeństwo na edycję następną.

UWAGA! Jeśli w ciągu 5 dni roboczych od daty zgłoszenia nie otrzymasz od nas żadnej odpowiedzi - koniecznie skontaktuj się z nami! (Bożena Czernek - tel. 509 501 476; e-mail: biuro[at]ipri.com.pl). Z powodu kłopotów technicznych Twoje zgłoszenie mogło do nas nie dotrzeć.

Wypełnij poniższy formularz. Upewnij się, że dane są poprawne.

Imię i nazwisko:*
Telefon kontaktowy:*
Adres e-mail:*

Dane do faktury
Nazwa firmy:
NIP:
Ulica i numer lokalu:* 
Kod pocztowy i miejscowość:*

Pozostałe dane

Wykształcenie*:
Przebyte szkolenia:
Napisz kilka zdań o sobie*:
Dlaczego zdecydowałeś(aś) się
uczestniczyć w tym kursie?
Co Twoim zdaniem cechuje
dobrego coacha?
Opisz własne doświadczenia
z coachingiem
Czego oczekujesz
ucząc się w Szkole?
Skąd dowiedziałeś(aś) się
o naszym kursie?
Korespondencja,
uwagi, inne dane:


* - Pola wymagane
Wyrażam zgodę na:
Przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z działalnością Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego i Grupy Active Change (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883) oraz na otrzymywanie informacji na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu ewaluacji jakości szkolenia przez Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia w Małopolsce przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie (Organizator poddawany jest audytowi jakości).

Przyjęcie przez Grupę Active Change danych z niniejszego formularza stanowi nie jest równoznaczne z uczestnictwem w kursie. Potwierdzeniem chęci udziału jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł na konto Grupy Active Change, który jest jednocześnie opłatą rekrutacyjną i rezerwacją miejsca.
Zastrzegamy sobie prawo do selekcji osób na Szkołę Profesjonalnego Coachingu na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej.
Jeśli do 2 tygodni nie otrzymają Państwo od nas potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia, prosimy o ponowny kontakt (mail mógł zostać zatrzymany przez filtry antyspamowe).

Rezygnacja z uczestnictwa jest możliwa najpóźniej 14 dni przed datą rozpoczęcia programu szkoleniowego. W przypadku rezygnacji na mniej niż 14 dni przed rozpoczęciem programu lub w przypadku, gdy uczestnik nie zgłosi się na szkolenie, ponosi on pełne koszty programu.

Upoważniam organizatora kursu do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy.


(C) 2005-2018 Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego & Grupa Active Change • Polityka firmy • Aktualizacja: 25.04.2018 • Liczba odwiedzin: