Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego - coaching, szkolenia, kursy i warsztaty psychologiczne

MASTERCLASS DLA COACHÓW

Grupowa superwizja i mentoring

„Masterclass dla Coachów” jest programem adresowanym do wszystkich coachów, którzy chcą świadomie i ambitnie dbać o swój profesjonalny warsztat oraz dodatkowo chcą pogłębić wiedzę z zakresu zagadnień coachingowych o zaawansowane treści. Nasz program z pewnością poszerzy Twoją wiedzę o ważne zagadnienia dotyczące rozumienia funkcjonowania człowieka w coachingu i wesprze w rozwoju myślenia, rozumienia oraz koncpetualizacji przebiegu procesów coachingowych.

Program skonstruowany jest w formie minikursu tak, aby na odrębnych sesjach poszerzać perspektywę konkretnych zagadnień coachingowych wzbogaconych o Studium Przypadku Uczestników. Dodatkowo każda sesja tematyczna zostanie uzupełniona o użyteczne narzędzia do zaaplikowania od razu w swoich sesjach, którymi Prowadząca podzieli się jak zawsze hojnie. Będzie praktycznie, użytecznie i w oparciu o coachingową praktykę oraz współczesne badania z zakresu psychologii, neurokognitywistyki oraz (!) innych metod pomocowych skoncentrowanych na kliencie.

Na każdej sesji będzie miejsce na wspólną pracę w oparciu o dwa Studia Przypadku (przygotowane wcześniej przez chętnych Uczestników) oraz prezentację konkretnego narzędzia/techniki dotyczącego tematu spotkania. Pracujemy w grupie zamkniętej, co oznacza możliwość wspólnego uczenia się w bezpiecznych warunkach i obserwację zachodzących u siebie zmian. Mamy 12 miejsc do Grupy MasterClass.

Uwaga! Ważna organizacyjna informacja: Decydując się na udział w tej grupie deklarujesz, że przynajmniej jeden raz będziesz pracował/a w oparciu o własne Studium Przypadku. To oznacza, że przygotujesz opis i weźmiesz czynny udział w procesie wspólnego uczenia się.

Korzyści

  • Praktyczny Program dający pigułkę wiedzy i atrakcyjną formułę pracy na bazie studium przypadku
  • Program prowadzony online, co daje elastyczne dopasowanie do kalendarza i możliwość nauki z pozycji własnego fotela
  • Moduły podzielone na sensowne części z zakresu coachingu tak, by zdobywana wiedza była asymilowana porcjami
  • Na każdym zjeździe użyteczne narzędzia dla coacha, do zastosowania praktycznie od razu na sesjach
  • Prowadząca kurs jest praktykującym coachem, psychologiem, psychoterapeutką oraz akredytowanym superwizorem coachingu IC

Cele szkolenia

    Nabycie wiedzy z zakresu:
  • Rozumienia zmiany w procesach coachingowych
  • Rozumienia wybranych metod pracy w poszczególnych zagadnieniach coachingowych
  • Nabycie umiejętności:
  • stosowania wybranych narzędzi w sesjach coachingowych
  • rozumienia przebiegu procesów coachingowych oraz swojej roli
  • Kształtowanie postawy:
  • gotowości do ciągłego uczenia się i poszerzania swojego wachlarza pracy
  • wykształcenie postawy zawodowej coacha opartej na stosowaniu rzetelnych modeli, narzędzi i metod pracy z klientami w procesach coachingowych

Program kursu

Spotykamy się online na platformie Zoom w środy raz w miesiącu w godzinach 18:00-20:30.

Tematy poszczególnych sesji:
  1. Wyodrębnianie celów i częste pułapki/błędy.
  2. Praca z przekonaniami.
  3. Krytyk Wewnętrzny i jego aspekty.
  4. Praca z wartościami.
  5. Wyższe poziomy zmiany.
  6. Emocje w tle coachingowym: wstyd, lęk i złość.
Uczestnicy/Uczestniczki otrzymają zaświadczenie przy minimum 80% obecności na zajęciach.

Prowadząca:

Marta Kijanko - psycholożka, coach, akredytowany superwizor coachingu i terapeutka Gestalt. Pracuje z osobami, które są wypalone życiowo lub zawodowo, które szukają wciąż swojej ścieżki lub chcą zmienić kierunek dotychczasowych działań. Jej pasją jest dynamika grup, konflikty wewnętrzne lub interpersonalne. Łączy w sobie zamiłowanie do racjonalnych metod pracy oraz połączenia ze świadomością emocjonalną.
Ukończyła psychologię na SWPS w Sopocie oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada akredytację Polskiej Izby Coachingu jako akredytowany coach i superwizor coachingu. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u nauczycieli z Polski i świata.
Pracowała m.in. dla: Mbank, CitiHandlowy, PGE S.A., Energa Operator, T-Mobile, Play, Warta S.A., Velux, Skanska S.A., Simens Logistic, ES System, Colegium Medicum UJ, AGH Kraków, Centrum Nauki Kopernik.


Informacje

Terminy: 25 stycznia, 22 lutego, 22 marca, 19 kwietnia, 17 maja, 14 czerwca 2023, godz. 18:00-20:30.
Dodatkowo: 23.01. – wspólna sesja chemiczna 19:30-20:30 (poznanie się, omówienie zasad współpracy, omówienie formatki do opisu Studium Przypadku, omówienie sposobu wymiany informacji w grupie).
16.06. – wspólna sesja podsumowania 19:30-20:30 (podsumowanie wspólnej pracy, czas na feedbacki i wspólne świętowanie zmiany)
Ilość uczestników: min. 6, max. 12
Przestrzeń: online, platforma Zoom
Koszt kursu: 1680 zł (280 zł/sesja)

Wpłaty należy dokonać na konto Alior Bank:
98 2490 0005 0000 4500 5597 0136
z tytułem "Masterclass".

Formularz zapisu

Poleć szkolenie znajomemu

Jeśli chcesz, możesz podać adres e-mail znajomej/znajomego, którzy mogliby być tym warsztatem zainteresowani. Wyślemy im wiadomość z Twoim poleceniem :)

Brak danych do wystawienia faktury (NIP), skutkuje wystawieniem paragonu bez możliwości otrzymania faktury (w związku ze zmianą przepisów od dnia 1 stycznia 2020 r.).

Przyjęcie przez Grupę Active Change danych z niniejszego formularza stanowi zawarcie umowy na czas określony tj. do czasu wykonania wzajemnych świadczeń. Zgłoszenie udziału w szkoleniu/warsztatach jest ważne wraz z wpłatą kwoty za szkolenie. Bezkosztowego anulowania zgłoszenia można dokonać wyłącznie do 7 dni przed datą szkolenia pisemnie lub telefonicznie.

P.S. Zapis na szkolenie nie jest równoznaczny z przesyłaniem informacji handlowych niezwiązanych bezpośrednio z realizacją niniejszej usługi. Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat organizowanych wydarzeń, promocji, dodatkowych materiałów i innych bonusów, zapisz się do newslettera.