MĘSKI KRĄG

Spotkania dla mężczyzn

"Życie to nie problem do rozwiązania;

To przygoda do przeżycia."

John Eldredge

Idea spotkań

Współcześnie mężczyźni nie mają zbyt wielu okazji do podobnego spędzania czasu w swoim gronie, są niedoceniani i pozbawieni „duszy wojownika”. Zapraszamy więc na spotkania, na których poruszamy męskie tematy szczerze i bez pozerstwa.

Wspólnie tworzymy przestrzeń zdrowych, autentycznych relacji. Poszukujemy własnych ścieżek rozwoju męskiego ducha, charakteru i siły. Wspieramy się w walce o swoje potrzeby i wartości, w klimacie przyjaźni i dobrej zabawy.

Męski krąg 2013

Koncepcja klubowych, edukacyjno–rozwojowych grup dla mężczyzn powstała wśród zwykłych facetów, którzy mieli ochotę na coś więcej niż konwencjonalne spotkania przy piwie czy na rybach. Nawiązujemy do tradycji dawnych kultur, które celebrowały święta, inicjacje, polowania i wojny, w których męska solidarność okazywała swoją siłę i prawdziwe piękno. Dlatego na całym świecie powstają takie grupy, ponieważ wszyscy potrzebujemy pomocy innych, aby móc odkrywać siebie, zmieniać się i dzielić się swoimi wartościami oraz umiejętnościami. Warto podkreślić, że prowadzimy spotkania Męskiego Kręgu już od ponad 11 lat, będąc w Polsce pionierami tego typu warsztatów.

Przyjdź, pogadaj, wyluzuj się – w klimacie dobrego humoru i mądrych pytań. Możesz liczyć na dobre towarzystwo, zrozumienie, wsparcie oraz inspirację na Twojej drodze życiowej.

Przykładowe temat spotkań

 • Być wojownikiem dziś - męstwo, walka, agresja. Siła i kontrola siły.
 • Relacja z ojcem - nie zawsze łatwy kawałek życia.
 • Przy kobietach i z kobietami czyli emocje, związki, uwodzenie, seks... - temat obszerny :)
 • Mężczyzna w stadzie czyli nasze relacje z innymi.
 • Mężczyzna na łowach czyli o realizacji w pracy. Czy jest szansa, by obowiązek stał się pasją?
 • Dzikie serce faceta, czyli ryzyko i przygoda.
 • Żyć w rodzinie i przetrwać.
 • Szczęście wg facetów.

Terminy spotkań w roku 2018/2019

 • 20 września 2018
 • 4 października, 18 października
 • 15 listopada, 29 listopada
 • 13 grudnia, 27 grudnia
 • 10 stycznia 2019
 • 7 luty, 21 luty
 • 7 marca, 21 marca
 • 4 kwietnia, 18 kwietnia
 • 16 maja, 30 maja
 • 13 czerwca, 27 czerwca

Audio

Dawno temu dwukrotne byliśmy zapraszani do programu "Przed Hejnałem" w Radio Kraków.

Informacje

Trener prowadzący:
Jacek Pomadowski
certyfikowany coach, absolwent Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Absolwent Akademii Medycznej na UJ. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich. Prowadzi własny biznes od 2003 roku. Specjalizuje się w life coachingu i rozwoju osobistym...
Chętnie pracuje z mężczyznami poszukującymi swojej indywidualnej ścieżki życiowej (zawodowej, biznesowej i duchowej), równowagi między pracą, a życiem prywatnym, a także z osobami potrzebującymi zwiększenia asertywności, pewności siebie, motywacji, odwagi na drodze do realizacji siebie. Wierzy, że życie w zgodzie z własnymi wartościami, realizacja swoich marzeń i planów dają poczucie spełnienia, a dobre relacje z innymi ludźmi dają szczęście.
Poznaj trenera...
Czwartki, godziny: 17:45 - czas przyjścia, 18:00-21:00 warsztaty
Miejsce: Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego (Kraków, ul. Powroźnicza 6/2)
Składka: 30 zł za spotkanie
Formularz zapisu
Dane do faktury

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z organizacją, obsługą i realizacją usługi szkoleniowej. Administratorem danych osobowych jest Grupa Active Change Leszek Zawlocki, ul. Powroźnicza 6/2, 30-307 Kraków. Dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27.04.2016 (RODO) oraz zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r o Ochronie Danych Osobowych i Ustawą z dnia 26.08.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zbieranie tych danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi. Dane będą przechowywane do 6 lat w oparciu o przepisy o księgowości lub dłużej w oparciu o art. 17 pkt 3 ust. e Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016. W każdej chwili możesz zażadąć dostępu do swoich danych, poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych osobowych oraz trwałego usunięcia (za wyjątkiem sytuacji przewidzianych w prawie).

Przyjęcie przez Grupę Active Change danych z niniejszego formularza stanowi zawarcie umowy na czas określony tj. do czasu wykonania wzajemnych świadczeń. Zgłoszenie udziału w szkoleniu/warsztatach jest ważne wraz z wpłatą kwoty za szkolenie. Bezkosztowego anulowania zgłoszenia można dokonać wyłącznie do 7 dni przed datą szkolenia pisemnie lub telefonicznie.

P.S. Zapis na szkolenie nie jest równoznaczny z przesyłaniem informacji handlowych niezwiązanych bezpośrednio z realizacją niniejszej usługi. Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat organizowanych wydarzeń, promocji, dodatkowych materiałów i innych bonusów, zapisz się do newslettera.