Coach Camp 2019

IX wyjazd integracyjno-rozwojowy dla coachów

Ideą CoachCampu© jest stworzenie przestrzeni spotkania dla coachów praktyków, w ramach której możemy nawiązać albo odnowić relacje, wzajemne się zainspirować, poszukać wsparcia, zwiększyć naszą wiedzę i umiejętności, a także odpocząć we wspólnym gronie. Zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną spotkać się z innymi coachami niekoniecznie w sali szkoleniowej, i którzy rozumieją, jak ważne w naszej pracy jest zadbanie również o ciało i ducha – by wracać do pracy naładowani nową energią, pasją i optymizmem.

Byliśmy już w Gorcach, Bieszczadach, Pieninach, Górach Stołowych, Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, na Węgrzech, w Słowackim Raju i w Tatrach.

Natomiast na tegorocznym CoachCampie...

...wyjedziemy na MAZURY!

W pięknej leśnej i wodnej przestrzeni zamierzamy zarówno odpoczywać, jak i zgłębiać tajniki… zmiany. ZMIANA to temat przewodni naszego wyjazdu. Proponujemy dwa warsztaty na temat zmiany:

1. Psychologia zmiany

Warsztat dotyczy konfliktów wewnętrznych i sposobów unikania zmiany. W języku chińskim zapis słowa „zmiana” zawiera dwa znaki. Każdy z nich ma swoje znaczenie. Razem dobrze oddają naturę zjawiska zmiany. Pierwszy znak oznacza zagrożenie, a drugi szansę. Podczas warsztatu na pewno dotkniemy pracy w obszarze mechanizmów obronnych oraz intrapsychicznych fenomenów, które tę zmianę zatrzymują… no właśnie, czy na pewno tylko zatrzymują?

2. Proces zmiany

Warsztat dotyczy procesu rozumienia zmiany oraz faz, które definiują taki proces. W słowniku języka polskiego proces to przebieg następujących po sobie i powiązanych przyczynowo określonych etapów. W cochingu etapy te determinują pracę zarówno coacha, jak i wprowadzają wiele niuansów, suspensów i niespodzialnek do relacji. Czy to są na pewno tylko przeszkadzajki, które wytrącają coacha z jego toku pracy? Dobrze rozumieć te fenomeny i wiedzieć, jak projektować pracę z ich uwzględnieniem.

Będzie także grupowa superwizja, którą poprowadzimy na bazie Waszych tematów lub przygotujemy studium przypadku obejmujące temat tegorocznego wyjazdu. Na pewno będziemy dbać o różnorodność strawy zarówno cielesnej jak i edukacyjnej.

Coach Camp 2019

Informacje

Termin: 19-23 września 2019
Miejsce: "Siedlisko Nad Sapiną", Kruklanki, przy jeziorze Gołdapiwo
Koszt: 990 zł
Cena zawiera: nocleg ze śniadaniami i obiadokolacjami, warsztaty i komplet materiałów

Wpłaty należy dokonać na konto Alior Bank:
98 2490 0005 0000 4500 5597 0136
z tytułem "Coach Camp".

Formularz zapisu

Dane do faktury

Poleć szkolenie znajomemu

Jeśli chcesz, możesz podać adres e-mail Twojego znajomego, który mógłby być tym warsztatem zainteresowany. Wyślemu mu wiadomość z Twoim poleceniem :)

Przyjęcie przez Grupę Active Change danych z niniejszego formularza stanowi zawarcie umowy na czas określony tj. do czasu wykonania wzajemnych świadczeń. Zgłoszenie udziału w szkoleniu/warsztatach jest ważne wraz z wpłatą kwoty za szkolenie. Bezkosztowego anulowania zgłoszenia można dokonać wyłącznie do 7 dni przed datą szkolenia pisemnie lub telefonicznie.

P.S. Zapis na szkolenie nie jest równoznaczny z przesyłaniem informacji handlowych niezwiązanych bezpośrednio z realizacją niniejszej usługi. Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat organizowanych wydarzeń, promocji, dodatkowych materiałów i innych bonusów, zapisz się do newslettera.