Coach Camp 2018

VIII wyjazd integracyjno-rozwojowy dla coachów

Ideą CoachCampu© jest stworzenie przestrzeni spotkania dla coachów praktyków, w ramach której możemy nawiązać albo odnowić relacje, wzajemne się zainspirować, poszukać wsparcia, zwiększyć naszą wiedzę i umiejętności, a także odpocząć we wspólnym gronie. Zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną spotkać się z innymi coachami niekoniecznie w dusznej sali szkoleniowej, i którzy rozumieją, jak ważne w naszej pracy jest zadbanie również o ciało i ducha – by wracać do pracy naładowani nową energią, pasją i optymizmem.

Byliśmy już w Gorcach, Bieszczadach, Pieninach, Górach Stołowych, Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, na Węgrzech i w Słowackim Raju.

Na tegorocznym CoachCampie...

...wyjedziemy w Tatry! W pięknych, górskich okolicach odbędzie się intensywny kurs certyfikujący do pracy za pomocą naszego nowego narzędzia! Każdy Uczestnik otrzyma swój indywidualny niezbędnik - zestaw do pracy z klientami na sesjach coachingowych.

Coach Camp 2018

Proste i mocne narzędzie do trwałej zmiany

Otrzymasz kompletne i proste w zastosowaniu narzędzie, które oparte jest na sprawdzonych, skutecznych procedurach zmiany schematów myślowych. Znakomicie sprawdzi się również w pracy ze światem emocji i potrzeb klient. Dzięki temu masz większą pewność, że niczego ważnego nie pominiesz a twoje interwencje będą adekwatne do potrzeb i mocno oddziałujące.

Twórcze i inspirujące narzędzie do pracy z poziomem poznawczym klienta

Narzędzie jest zbudowane w ten sposób, by pomagało klientowi uczyć się wspierającego dla niego myślenia. Zawiera opcje do różnych zastosowań - coach może z niego korzystać elastycznie, jak również oprzeć się na zaproponowanej jasnej i kompletnej strukturze.

Połączenie myślenia poznawczego i humanistycznego

W Szkole Profesjonalnego Coachingu od ponad dekady stawiamy na edukację w dwóch paradygmatach: poznawczo-behawioralnym i humanistyczno-egzystencjalnym. Postanowiliśmy zbudować narzędzie, które da możliwość pracy z poziomem poznawczym i emocjami klienta w oparciu o rzetelną wiedzę psychologiczną.

Informacje

Termin: 13-16. września 2018
Miejsce: Pensjonat "Litworówka" - Stasikówka w Poroninie
Koszt: 680 zł brutto
Cena zawiera: nocleg ze śniadaniami i obiadokolacjami, warsztaty i komplet materiałów

Wpłaty należy dokonać na konto Alior Bank:
98 2490 0005 0000 4500 5597 0136
z tytułem "Coach Camp".

Formularz zapisu
Dane do faktury

Przyjęcie przez Grupę Active Change danych z niniejszego formularza stanowi zawarcie umowy na czas określony tj. do czasu wykonania wzajemnych świadczeń. Zgłoszenie udziału w szkoleniu/warsztatach jest ważne wraz z wpłatą kwoty za szkolenie. Bezkosztowego anulowania zgłoszenia można dokonać wyłącznie do 7 dni przed datą szkolenia pisemnie lub telefonicznie.

P.S. Zapis na szkolenie nie jest równoznaczny z przesyłaniem informacji handlowych niezwiązanych bezpośrednio z realizacją niniejszej usługi. Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat organizowanych wydarzeń, promocji, dodatkowych materiałów i innych bonusów, zapisz się do newslettera.