PEWNOŚĆ SIEBIE I ASERTYWNOŚĆ
Zbuduj swoją pewność siebie w oparciu o silne poczucie własnej wartości!

Realizowanie własnych wizji, marzeń i potrzeb w sposób nieingerujący w wolność innych jest możliwe. Osiąga się je poprzez wzmocnienie pewności siebie płynącej z poszerzania świadomości, zmiany myślenia i przekonań oraz systematycznego wyrażanie siebie. Co to konkretnie oznacza? To dawanie sobie prawa do sięgania po to, czego rzeczywiście chcę. Z odwagą. Z wewnętrzną radością. Z silną i stabilną samooceną. Przekonanie, że moje potrzeby są równie ważne i dobre, co potrzeby innych, pomaga wytworzyć umiejętność ich zdrowego egzekwowania. Jeśli masz wrażenie, że z powodu lęku, nieśmiałości i martwienia się o reakcję innych nie realizujesz swoich potrzeb - ten warsztat jest dla Ciebie!

Cele
 • Zdobycie wiedzy z obszaru asertywności
 • Nabycie umiejętności asertywnego prowadzenia rozmów
 • Nabycie umiejętności komunikowania swoich potrzeb w sposób klarowny i jasny
 • Zwiększenie samooceny poprzez pracę nad negatywnymi myślami i ograniczającymi przekonaniami
 • Wzmocnienie pewności siebie i wyrażania siebie
Program
 • komunikacja asertywna – czym jest i czym nie jest?
 • pewność siebie - skąd ją brać? jak się jej uczyć? jak ją wzmacniać i utrzymywać?
 • komunikowanie, egzekwowanie i realizowanie swoich potrzeb w sposób klarowny i jasny dla siebie oraz świata
 • negatywne przekonania i praca wewnętrzna nad ich zmniejszaniem/eliminowaniem [wewnętrzny krytyk, gremliny oraz odziedziczone wzorce, które hamują ekspresję, radość i poczucie siebie w pełni]
 • poczucie własnej wartości w perspektywie psychologicznej i coachingowej – zestaw ćwiczeń do pracy własnej, by wzmacniać uzyskane efekty po warsztacie
Adresat

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, które zadają sobie następujące pytania:

 • dlaczego jestem tak nieśmiała?
 • skąd brać odwagę do realizacji pomysłów?
 • jak zmienić myślenie o sobie?
 • jak odmawiać wprost i bez kluczenia, lawirowania?
 • dlaczego dbam o wszystkich a o siebie na ostatnim miejscu?
 • oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się asertywności, pewności siebie oraz tych, którzy chcą odkryć swoją wewnętrzną siłę.
Metody

Praca oparta o narzędzia i aktywności z obszaru psychologii emocji i motywacji, coachingu koaktywnego, psychologii twórczości, terapii skoncentrowanej na rozwiązania. Będziemy wykorzystywać ćwiczenia interpersonalne oraz intrapsychiczne w formach pracy indywidualnej, grupowej, z dyskusją moderowaną, wizualizacjami i informacjami zwrotnymi. Ważna jest gotowość do spotkania ze sobą w takim obszarze.

"Podczas pracy z drugim człowiekiem najbardziej ujmuje i porusza mnie moment, kiedy zaczyna on mówić swoim własnym głosem. Wyrażanie potrzeb, marzeń, życzeń, czy zwykłych myśli okazuje się być utrapieniem, gdy rezygnujemy z siebie na rzecz świata obok nas. Jak to jest mieć prawo do samego siebie? Jak to jest, gdy docierasz do swojej wewnętrznej siły? Zapraszam Cię na te warsztaty, jeśli chcesz mówić o swoich potrzebach i odnaleźć swoją pewność, czy też stawiać dobre granice światu."

-Marta Kijanko, prowadząca

Uczestnik otrzyma zaświadczenia uczestnictwa. Warunkiem jego uzyskania jest 80% obecność oraz aktywność (udział w ćwiczeniach).

Informacje
Trener prowadzący: Marta Kijanko
Termin: warsztaty odwołane
Godziny: piątek | 19:00-20:30; sobota | 10:00-12:00, 12:30-14:00 (małe grupy), 15:00-16:00; niedziela | 10:00-12:00, 12:30-14:00 (małe grupy), 15:00-16:00
Miejsce: Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego (Kraków, ul. Powroźnicza 6/2)
Inwestycja:560 zł 460,00 zł brutto
Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, kawę i przekąski, zaświadczenie uczestnictwa w zajęciach

Wpłaty należy dokonać na konto Alior Bank:
98 2490 0005 0000 4500 5597 0136
z tytułem "Asertywność".

Formularz zapisu

Dane do faktury

Poleć szkolenie znajomemu

Jeśli chcesz, możesz podać adres e-mail znajomej/znajomego, którzy mogliby być tym warsztatem zainteresowani. Wyślemy im wiadomość z Twoim poleceniem :)

Brak danych do wystawienia faktury (NIP), skutkuje wystawieniem paragonu bez możliwości otrzymania faktury (w związku ze zmianą przepisów od dnia 1 stycznia 2020 r.).

Przyjęcie przez Grupę Active Change danych z niniejszego formularza stanowi zawarcie umowy na czas określony tj. do czasu wykonania wzajemnych świadczeń. Zgłoszenie udziału w szkoleniu/warsztatach jest ważne wraz z wpłatą kwoty za szkolenie. Bezkosztowego anulowania zgłoszenia można dokonać wyłącznie do 7 dni przed datą szkolenia pisemnie lub telefonicznie.

P.S. Zapis na szkolenie nie jest równoznaczny z przesyłaniem informacji handlowych niezwiązanych bezpośrednio z realizacją niniejszej usługi. Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat organizowanych wydarzeń, promocji, dodatkowych materiałów i innych bonusów, zapisz się do newslettera.