Szkoła Profesjonalnego Coachingu
Zgłoszenie na XXXV edycję kursu: 11. października 2019 - 5. lipca 2020

Osoby, które nie zakwalifikują się na najbliższą edycję, będą miały pierwszeństwo na edycję następną.

UWAGA! Jeśli w ciągu 5 dni roboczych od daty zgłoszenia nie otrzymasz od nas żadnej odpowiedzi - koniecznie skontaktuj się z nami! (tel. 509 501 476; e-mail: biuro@ipri.com.pl). Z powodu kłopotów technicznych Twoje zgłoszenie mogło do nas nie dotrzeć.

Wypełnij poniższy formularz. Upewnij się, że dane są poprawne.
Dane do faktury
Pozostałe dane

Przyjęcie przez Grupę Active Change danych z niniejszego formularza stanowi nie jest równoznaczne z uczestnictwem w kursie. Potwierdzeniem chęci udziału jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł na konto Grupy Active Change, który jest jednocześnie opłatą rekrutacyjną i rezerwacją miejsca. Zastrzegamy sobie prawo do selekcji osób na Szkołę Profesjonalnego Coachingu na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej.

Jeśli do 2 tygodni nie otrzymają Państwo od nas potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia, prosimy o ponowny kontakt (mail mógł zostać zatrzymany przez filtry antyspamowe).

Rezygnacja z uczestnictwa jest możliwa najpóźniej 14 dni przed datą rozpoczęcia programu szkoleniowego. W przypadku rezygnacji na mniej niż 14 dni przed rozpoczęciem programu lub w przypadku, gdy uczestnik nie zgłosi się na szkolenie, ponosi on pełne koszty programu.

P.S. Zapis na szkolenie nie jest równoznaczny z przesyłaniem informacji handlowych niezwiązanych bezpośrednio z realizacją niniejszej usługi. Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat organizowanych wydarzeń, promocji, dodatkowych materiałów i innych bonusów, zapisz się do newslettera.