Menu

Witaj Drogi Czytelniku!

30 września 2018 - Psychologia
Witaj Drogi Czytelniku!

Kolorowe liście i chłodne poranki przypominają nam o nadejściu jesieni. Dla wielu osób to czas, w którym wolą wtulić się w koc z dobrą książką i rozgrzewającą herbatą. To rozpoczęcie roku akademickiego – kiedy po wakacyjnym dopieszczeniu ciała, umysł otwiera się na poznawanie wartościowej wiedzy z książek i sal wykładowych.


Jesień to także czas, w którym powstał Instytut. Dzisiaj jest to miejsce, w którym można liczyć na wartościowe szkolenia, poznać inspirujących ludzi, twórczo i pożytecznie spędzić czas. Ci, którzy u nas byli wiedzą, że oprócz rzetelnej wiedzy i sprawdzonych umiejętności, mamy w kuchni dobrą kawę i herbatę, a i kocyk bez problemu się znajdzie :). Lubimy spotykać się z ludźmi, dzielić się tym, co mamy do zaoferowania, wspierać, pomagać, rozwijać i wspólnie cieszyć się z sukcesów, które osiągają Uczestnicy naszych zajęć.

Na progu tej jesieni chcielibyśmy dzielić się z Tobą tym co mamy najlepsze nie tylko w przestrzeni Instytutu. Dlatego też powracamy z nową odsłoną naszego bloga – miejsca w którym znajdziesz szereg ciekawych artykułów, wywiadów, materiałów i recenzji. Jesteśmy pewni, że treści te mogą przydać się Tobie – w Twojej pracy i w życiu osobistym.

Zerkaj tutaj po inspirację!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.